środa, 2 stycznia 2013

FINAŁ MOJEJ WYMIANKI WŁÓCZKOWO-ŚWIĄTECZNEJ

Witajcie w nowym roku po dłuższej przerwie. Święta były bardzo udane i Sylwester choć w domu i po chorobie również nie mniej udany. Jestem szczęśliwą nową ja w nowym roku.
Oczywiście powstały u mnie wraz z nowym rokiem nowe postanowienia wymuszone niejako przez zdrowie ale są i to jest ważne-jednym z nich jest -KONIECZNIE SCHUDNĄĆ , i to już zaczęło się dziać jest minus 3 kg- hurra- i to po świętach i Sylwestrze.

Teraz chcę koniecznie przejść do prezentów świątecznych ,które otrzymałam od dziewczyn z wymianek.Postanowiłam otworzyć je dopiero na święta i tak też zrobiłam,  a teraz się chwalę cudami które wycisnęły ze mnie ochy i achy i nie tylko u mnie :-)
Udział brały Cohenna i Ania w Małym Domku i naprawdę dziewczyny bardzo mnie zaskoczyły -oczywiście bardzo pozytywnie, ogromem podarków i tym jakie były cudne, no same patrzcie
Ania w Małym DomkuJa dla AniCohenna dla mnie


Ja dla CohennyPrawda ,że cuda otrzymałam- nie muszę mówić jak wyglądała moja choineczka i jak pięknie stroik wyglądał na drzwiach naprawdę cuda.
Dziewczyny bardzo wam dziękuję za udaną wymiankę i mam nadzieję, że również udało mi się wywołać uśmiech na waszych buźkach.

A teraz spóźnione ale niemniej szczere życzenia noworoczne

Samych Dobrych Dni, Spełnienia Siebie i Swoich Marzeń, Zdrowia, Szczęścia i Wyzwań Robótkowych Zakończonych Sukcesem oraz
Spełnianiem Siebie Każdego Dnia w Nowym 2013 Roku 
Życzę wam serdecznie


2 komentarze:

  1. Fantastyczne zdjęcia! wymianki były udane...ja nie mogę nacieszyć się łapkami:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe prezenty, wszystkie bez wyjątku! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)))Pozdrawiam ♥♥♥

    OdpowiedzUsuń