niedziela, 2 września 2012

OLBRZYMIA PROŚBA

Dziewczyny zachorowałam na piękną torebkę i chciałabym ją wykonać ale nie podróbkę jakąś tylko właśnie taką jak mi się podoba i tu jest problem, jest to szydełkowa torebka ale nie mogę ani jej rozgryźć ani znaleźć żadnego wzoru na nią,oto ona
Tu się pojawia moja prośba,gdyby któraś z was dysponowała wzorem lub potrafiła ze zdjęcia zorientować się jaki jest schemat-oczywiście samej torebki nie kwiatków,bo te mogą być dowolne- to proszę o pomoc.
Zostawcie pomoc w komentarzu albo w odpowiedzi mailowej, nie ukrywam ,że bardzo na was kobietki liczę :)
Pozdrawiam

12 komentarzy:

 1. Cudowna ta torebka ale się nie spotkałam ze wzorkiem niestety

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze takiej śliczności nie widziałam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Boska torebeczka ale niestety nie pomogę:)
  pozdrawiam, Marlena

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Usunęłam poprzedni komentarz, ale w zamian wysłałam e-mail.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie dysponuję wzorem - super rzeczy dla maluszków - będę zaglądać :) ewa

  OdpowiedzUsuń
 7. A to nie jest zrobione polslupkami, w formie rogala, z wszytym/wrobionym klinowym dnem i naszytymi kwiatami? Robię raczej na drutach, szydełko to nie moja bajka, ale tak to mi wygląda. W sumie forma podstawowa nieważna, cały efekt w kolorach i tych kwiatach. Kombinuj, dziewczyno, masz talent w rękach!

  OdpowiedzUsuń
 8. A to nie jest zrobione polslupkami, w formie rogala, z wszytym/wrobionym klinowym dnem i naszytymi kwiatami? Robię raczej na drutach, szydełko to nie moja bajka, ale tak to mi wygląda. W sumie forma podstawowa nieważna, cały efekt w kolorach i tych kwiatach. Kombinuj, dziewczyno, masz talent w rękach!

  OdpowiedzUsuń
 9. A to nie jest zrobione polslupkami, w formie rogala, z wszytym/wrobionym klinowym dnem i naszytymi kwiatami? Robię raczej na drutach, szydełko to nie moja bajka, ale tak to mi wygląda. W sumie forma podstawowa nieważna, cały efekt w kolorach i tych kwiatach. Kombinuj, dziewczyno, masz talent w rękach!

  OdpowiedzUsuń
 10. Widziałam te torebki, a z wzorem się nie spotkałam. Myślę, że dasz radę zrobić swoja wersję. Wytnij sobie formę z papieru najpierw.

  OdpowiedzUsuń
 11. Naprawdę śliczna torebka!!:) Pozdrawiam dziękuje za odwiedziny na moim blogu! Zapraszam ponownie Marta

  OdpowiedzUsuń