poniedziałek, 19 marca 2012

MISIOWA WYMIANKA


I tak oto przyszedł czas pochwalić się kolejną wymianką. Co prawda ostateczny termin jest jutro ,ale ja pozwolę sobie już dziś się pochwalić.
Ta wymianka miała to do siebie ,że dla mnie przygotowywała inna osoba niż ta dla której ja przygotowywałam.
Szczerze powiem wam, że wymianka sprawiła mi bardzo dużo radości, tak tworzenie jak i otrzymany prezent.Dostałam takie cudowności ,że na długo zabrakło mi słów. Codziennie sobie oglądam, dotykam i gładzę oraz cieszę oczy moimi prezencikami.
Ja otrzymałam prezent od Paulinki , zobaczcie same co dla mnie ta niesamowicie uzdolniona kobieta przygotowała:


Ja jestem super mega przeszczęśliwa.
Ja z kolei szykowałam prezent dla PAULINKI ,ale innej niż mi przygotowywała, co zresztą było przyczyną małej wpadki hihi ,ale wszystko jest oki.
Oto co ja przygotowałam:popracowałam nad misiakiem, by był przygotowany na każdą ewentualność pogodową hehe, dodałam materiałki z misiami i żyrafkami,kilka zamków,nici i coś niecoś dla podniebienia.Nie otrzymałam jeszcze informacji od obdarowanej czy jej się spodobało, ale mam nadzieję ,że tak.
Tak obserwuję wasze blogi jak pięknie tworzycie już na święta wielkanocne, ja też już zaczęłam ale jeszcze nie mam się czym chwalić, więc jak coś pocznę to wystawię.
Pozdrawiam was i WITAM NOWYCH OBSERWATORÓW-bardzo mi miło ,że jednak mogę być ciekawa a raczej moje prace dla innych -DZIĘKUJĘ WAM.

6 komentarzy:

 1. Wspaniałe prezenty, a Twoje prace oczywiście, że są ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już peany wyśpiewuję na Twoją cześć za misia Staszka. Paczka dotarła już w piątek a ja nie mogłam się wyrobić żeby przysiąść do komputera:) Dziękuję za piękny prezent, w zasadzie cała moja rodzinka dziękuje bo każdy coś sobie wybrał :) Córeczka wybrała tak szybko, że przez pół godziny prosiłam, żeby pozwoliła zrobić zdjęcie misia ;) Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się micha jarzy ,że misio się spodobał i że nawet ma już imię-cieszę się ,że mogłam sprawić tyle radości jak się okazuje nie tylko Tobie-Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu!!! przyszła paka z wiosenne wymianki:) dziękuję!!! paczka super... koszyczek zaraz wykorzystam na komodę:) a miałam coś pleść z papieru, to mnie wybawiłaś:) słodkości.... wełenki.... pięknie dziękuję! wykorzystam na pewno a teraz idę właśnie zrobić sobie Yerbę Mate, bo uwielbiam:D mam nadzieję, że Twoja paczuszka również Ciebie ucieszy co najmniej jak mnie:))... fotki zrobiłam, jutro będę się chwalić na blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. aaa i kremik - też się bardzo przyda, bo trochę ostatnio Fimowałam a to wysusza ręce strasznie... miała właśnie coś kupić do rąk - znowu strzał w 10! :))

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo się ciesze że paczuszka się spodobała ... zapraszam do mnie na wymiankę i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń