sobota, 11 stycznia 2014

ŻEBY NIE BYŁO ,ŻE NIC NIE MA

Wstyd mi strasznie, ale jakoś tak się zakałapućkałam w swoich codziennych obowiązkach i pracach, że nie mam czasu już na pisanie, i to nie tak ,że nie mam o czym pisać ale nie mam po prostu na zdjęcia i na opis. Bardzo się zapuściłam blogowo, czasem sobie tu wejdę popatrzę co ślicznego ,nowego robicie ale sama nic nie piszę.
Nie było u mnie przygotowań blogowych do świąt i do nowego roku-ach.
Niemniej jednak BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA i pamięć i mam nadzieję, że w tym roku już nie będę taka zapominalska jeśli chodzi o święta i okazje.
Ja jak zwykle robię kilka rzeczy na raz i wszystko jest ważne i każda rzecz z osobna jest wyjątkowa.
Ja nadal szukam miejsc do sprzedaży swoich prac, ostatni rok nie był zbyt łaskawy dla mnie a już okres świąteczny wogóle wprawił mnie w pesymistyczny nastrój czy warto nadal dziergać? Czy oprócz mojej satysfakcji jakaś korzyść z tego będzie?
Szczerze powiem nadal nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ale na pewno muszę być bardziej widoczna i dostępna i na tym zamierzam się skupić. Druga sprawa muszę wybadać lepiej rynek na co tak naprawdę jest największy popyt, za co najlepiej się brać. Wiem jednak ,że czeka mnie dużo pracy i walka o to by satysfakcję przeobrazić na korzyść finansową.

Teraz jednak by nie było tak całkiem ponuro i refleksyjnie postanowiłam ,że podzielę się z wami moimi niemałymi zapasami wzorkowymi, bo zdjęć swoich prac oczywiście jeszcze nie robiłam ;-)

Od razu informuję, że wzory ,które tu umieszczam nie są moją własnością autorską, pochodzą z internetu ,ale nie podam adresów bo ich nie zapisywałam tylko obrazy ,które mnie interesowały
To takie małe co nieco na zaostrzenie apetytu, ciąg dalszy nastąpi ;-))

2 komentarze:

  1. Życzę spełnienia się w zamierzonych planach:) Pierwsza sukienka wpadła mi w oko, chętnie bym taką założyła, ale nie w bieli, bo toleruję ją tylko w pracy. Może się kiedyś skuszę na zrobienie podobnej. Nie pozwól nam długo czekać na Twoje prace. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne ♥ tylko nie za bardzo umiem czytać te schematy.. to chyba chinskie tak ?
    dodaje siebie do obserwatorów i liczę na mały rewanżyk rozanezajecia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń